top of page

śr., 08 mar

|

Kraków

Karolina Walczowska o podróży do Azji

Jak czerpać radość z niespodziewanych zakrętów na szlaku? W jaki sposób organizować czas podczas urlopu? Gdzie szukać noclegów i co zobaczyć w Tajlandii i Wietnamie? 8 marca w NOTO o swojej podróży do Azji opowie Karolina Walczowska.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Karolina Walczowska o podróży do Azji
Karolina Walczowska o podróży do Azji

Czas i lokalizacja

08 mar 2023, 18:00 – 20:00

Kraków, Beera Meiselsa 14, 31-063 Kraków, Polska

Goście

O wydarzeniu

Wyobrażacie sobie przylecieć do Bangkoku i dowiedzieć się, że przez najbliższe dni na południu Tajlandii i Wietnamu spodziewane są opady deszczu, które nie tylko uniemożliwiają wam odkrywanie piękna tych regonów, ale także wywracają wasz plan do góry nogami? Karolina Walczowska i jej przyjaciele także nie spodziewali się takiej sytuacji, ale jednak podczas podróży w październiku 2022 r. musieli sobie z nią poradzić.

O tym, jak czerpać radość z niespodziewanych ostrych zakrętów na urlopowym szlaku, w jaki sposób organizować czas podczas trzytygodniowej intensywnej podróży, gdzie szukać noclegów, a przede wszystkim, co zobaczyć Tajlandii i Wietnamie 16 lutego 2023 r. opowie Karolina Walczowska.

Nasza prowadząca, choć od blisko dwóch lat mieszka w stolicy, nie zapomina o miejscu, w którym się wychowała - malowniczych podkrakowskich Radwanowicach. Podróżować pełną parą zaczęła podczas studiów na UPJP2 w Krakowie. Mieszkała i pracowała krótkoterminowo w Niemczech i Holandii, we Włoszech studiowała i uczyła się, czym jest prawdziwe “dolce vita”. Od pięciu lat dziennikarka największego turystycznego serwisu w Polsce Onet Podróże. W swojej pracy najbardziej lubi wyzywania i reportaże wcieleniowe, dlatego... morsowała, jeździła na nartach, nurkowała i opalała się na plaży dla naturystów w Chałupach. Chętnie poznaje nowych ludzi i ich historie, zwłaszcza Polaków mieszkających na różnych szerokościach geograficznych. Gościnnie publikuje także w "Newsweeku" oraz "Forbes Women".

Ilość miejsc: 30

Zachęcamy do rezerwacji stolika.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page